Yükleniyor

Sık Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR

Aklınıza Takılan Soruların Cevaplarını Bulun

Hayır. Uygulamamızı indirip üye olmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Ücretsiz uygulamamızı indirip üye olduğunuz takdirde, kaza veya yolda kalma durumunda ya da güvenlik endişesi yaşandığında uygulamamızdaki butonlardan bize 7/24 anında ulaşarak destek alabilirsiniz. Araç Güvenlik Paketi'ni tercih ederseniz kaza yapma durumunda alacağımız sinyalle saniyeler içinde biz size ulaşıp destek sağlıyoruz.

Araç Güvenlik Paketimizi tercih etmeniz durumunda aracınıza takılacak cihaz sayesinde bir kaza durumunda anında bildirim alıp sizi arıyor ve gerekli desteği sağlıyoruz. Aracın içinde olmadığınızda uygulamadan “aracım güvende” modunu açtığınız takdirde, kontak çalışması ya da aracın yer değiştirilmesi durumlarında sizi anında bilgilendiriyoruz. Ayrıca, aracınızın konum takibini her an yapabiliyorsunuz. Cihazı kullandığınız süre boyunca hiç kaza yapmamanız durumunda bizden alacağınız Hasarsızlık Sertifikası ile aracınızı daha hızlı ve yüksek fiyattan satabiliyorsunuz, ayrıca kaza yapmadığınınız her bir kilometre başına kazanacağınız KY Para Puan'ları anlaşmalı bayilerimizden yapacağınız harcamalarda indirim olarak kullanabilirsiniz.

KY Para Puan, anlaşmalı bayilerimizden yapacağınız harcamalar sonucu ve Araç Güvenlik Paketi tercih etmeniz durumunda kaza yapmadığınız her bir kilometrede kazanabileceğiniz ve anlaşmalı bayilerimizde indirim olarak kullanılabilen bir bakiyedir.

Bize bağlı acentelerimizden trafik sigortası veya kasko almanız durumunda aracınıza Araç Güvenlik Paketi veya üye servislerimizde kullanabileceğiniz 2500 TL değerinde KY Para Puan hediye ediyoruz. Yaptığınız harcamalardan kazanacağınız KY Para Puan'ları bir sonraki alışverişlerinizde indirim olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, servis giderlerinize vade seçeneği de sunuyoruz. Vade oranı 3 ay için %3 olup 45 güne kadar %0'dır.

Araç Güvenlik Paketi'nin ücreti ilk yıl için 3500 TL, diğer yıllar için 750 TL'dir.

Türkiye genelinde 1000’den fazla servis, 700’den fazla çekici ve hukuksal destek ağımızla size anında ulaşıp profesyonel destek sağlıyoruz.

Cihazın montajını anlaşmalı servislerimizden kolayca yaptırabilirsiniz.

KY Para Puan'lar kişiye özel olup başkasıyla paylaşılamaz.

KY Para Puanlarınızın bir süresi yoktur. İstediğiniz zaman kullanabilirsiniz.