Yükleniyor

Servis Kredisi

...

Servis Kredisi

Şirketlerin, sadece kaza anında değil mekanik bakım dahil tüm servis ihtiyaçlarında yıl boyunca yanındayız. Anlaşmalı servislerimizle şirketiniz için 200.000 TL'ye varan servis kredisi kullanabilirsiniz.

Nasıl Kullanırsınız?

  • Başvurunuzu yapın
  • Kurumsal satış temsilcilerimiz iletişime geçsin
  • Kredi limitiniz belirlensin
  • Kredinizi anlaşmalı servislerimizde kullanmaya başlayabilirsiniz

Evet, krediniz sadece anlaşmalı servislerimizde geçerlidir. Fakat sizin istediğiniz bir servis varsa orayla anlaşmak üzere de teknik ekibimiz bir çalışma yapabilir.

Serviste yapılan işlemleriniz, araç servisten çıkmadan onayınıza gönderilir. Onayınıza istinaden faturanız kesilir ve aracınızı teslim alırsınız. Ödemeyi fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde yapabilirsiniz.

Anlaşma yaptığımız servislerin yetkili servis veya zincir servisler olmasına dikkat ediyoruz. Ayrıca servislerimizin kalite standartlarını da yakından takip ediyoruz. Bunların haricinde sizin güvendiğiniz servisleriniz varsa onlarla da anlaşmak üzere teknik ekibimiz bir çalışma yapabilir.

Ödemelerinizi kredi kartı veya banka havalesi ile yapabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı ile yapmak isterseniz, fatura kesim tarihinde ödeme yapmanız gerekir. Böylece ödemelerinizin gecikmesi gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Ödemelerinizi havale ile yapmak isterseniz, ödeme tarihinden önceki günlerde size bir hatırlatma maili gönderiyoruz. Bu maildeki bilgileri kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz.
Destek Kredileri İçin İletişime Geçin

Bize ulaşın, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İletişim